• Home
 • Nieuws
 • Vacature: Wij zoeken een secretaris voor ons bestuur

Vacature: Wij zoeken een secretaris voor ons bestuur

Geplaatst op      Leestijd: 2 minuten
Vacature: Wij zoeken een secretaris voor ons bestuur

Heb je een passie voor politiek en wil je een actieve rol spelen in het vormgeven van de toekomst van Nijmegen? Deel je onze liefde voor onze mooie stad aan de Waal en voel je je thuis bij de standpunten van Stadspartij Nijmegen? Wij zijn op zoek naar een proactieve secretaris om ons bestuur te versterken.

Stadspartij Nijmegen is een pragmatische partij die van doorpakken houdt. Met no-nonsense politiek en een oplossingsgerichte houding zetten wij ons in voor een trots, vrij en sociaal Nijmegen.

Functieomschrijving:
Als secretaris ben je de spil van ons bestuur. Je bent verantwoordelijk voor het efficiënt beheren van administratieve taken, het coördineren van vergaderingen waaronder de ALV en het ondersteunen van het bestuur. Je zorgt ervoor dat de communicatie soepel verloopt tussen de verschillende partijleden en externe belanghebbenden. Daarnaast ben je betrokken bij het opstellen van beleidsdocumenten en het voorbereiden van verkiezingscampagnes.

Verantwoordelijkheden:
 • Het plannen van bijeenkomsten en vergaderingen
 • Notuleren van vergaderingen en verspreiden van relevante informatie
 • Onderhouden van contacten met leden, organisaties en andere belanghebbenden
 • Bijdragen aan het opstellen van partijbeleid
 • Opstellen en archiveren van officiële documenten en correspondentie
 • Bewaken van de visie en waarden van de partij in alle activiteiten
 • Ter voorbereiding op de verkiezingen:
 • Zorg je voor het verzamelen en samenstellen van de vereiste informatie en documentatie ten behoeve van de Kieslijst en dient deze, samen met de voorzitter, in bij de Kiesraad
 • Kan je gevraagd worden het campagneteam, de programmacommissie en het kandidaatselectieteam te ondersteunen.

Gewenste kwalificaties:
 • Proactieve houding
 • Sterke communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk
 • Kennis van en ervaring met het werken met Microsoft 365
 • Teamspeler met het vermogen om zelfstandig te werken
 • Affiniteit met politiek en lokale gemeenschapskwesties
 • Woonachtig zijn in Nijmegen is geen must, maar wel een pré.

Wat wij bieden:
 • De kans om betrokken te zijn bij de lokale politiek en gemeenschapsontwikkeling
 • Mogelijkheden voor persoonlijke en professionele groei
 • Een enthousiast en ondersteunend team van collega's
 • Een laptop voor het uitvoeren van de werkzaamheden is beschikbaar

Overige informatie
Deze functie is een vrijwilligersfunctie. Tijdsbesteding is in overleg en afhankelijk van welke taken je op je neemt. We gaan uit van een tijdsbesteding van zo'n 8 tot 16 uur in de maand waarbij het aantal uren rond de verkiezingen kan oplopen tot 8 uur in de week. Wanneer je toetreedt tot het bestuur word je automatisch lid van Stadspartij Nijmegen.

Ben je enthousiast? Stuur dan je CV en motivatiebrief naar Joost Duin, voorzitter. Voor meer informatie kan je ook contact met Joost opnemen via mail: joost@stadspartijnijmegen.nl of telefoon: 06-53692110. We kijken uit naar jouw bericht en heten je welkom in ons team van toegewijde, no-nonsense stadsverbeteraars.
Schrijf in voor onze nieuwsbrief en we informeren je periodiek.
InschrijvenWord lid